Przejdź do treści
Szkolenia i konsultacje z Microsoft 365 » Szkolenia Microsoft (Office) 365

Szkolenia Microsoft (Office) 365

Szkolenie: Microsoft 365. Prawidłowe wdrożenie w firmie

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z procesem wdrażania pakietu Microsoft 365 w firmie oraz ze sposobami optymalizacji korzystania z jego narzędzi i funkcji.

Szkolenie: Microsoft 365. Pakiet biurowy Office w chmurze

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi funkcjami i możliwościami pakietu biurowego Microsoft Office, który jest częścią usługi chmurowej Microsoft 365.

Szkolenie: Microsoft 365. Komunikacja i współpraca

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z możliwościami i korzyściami płynącymi z wykorzystania narzędzi Microsoft 365 do efektywnej komunikacji i współpracy w zespole.

Szkolenie: Microsoft 365. Poczta elektroniczna bez spamu

Szkolenie przeznaczone jest dla użytkowników, którzy chcą nauczyć się korzystać z poczty elektronicznej w chmurze, bez obaw o spam i zagrożenia związane z bezpieczeństwem.

Szkolenie: Microsoft 365. Zwiększanie produktywności

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z narzędziami, które oferuje Microsoft 365 do zwiększania produktywności w pracy. Uczestnicy nauczą się korzystać z narzędzi do organizowania pracy, zarządzania czasem oraz efektywnego wykonywania zadań.

Szkolenie: Microsoft 365. Zbieranie, przechowywanie i udostępnianie danych

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z możliwościami i korzyściami płynącymi z wykorzystania usług chmurowych Microsoft 365 w pracy z danymi.

Szkolenie: Microsoft 365. Automatyzacja procesów biznesowych

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą usprawnić swoją pracę dzięki automatyzacji procesów biznesowych w Microsoft 365. Szkolenie nie wymaga znajomości programowania.

Szkolenie: Microsoft 365. Repozytorium dokumentów

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami tworzenia, przechowywania i współdzielenia dokumentów w usłudze Microsoft 365.

Szkolenie: Microsoft 365. Intranet – wewnętrzna sieć firmowa

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom tematu intranetu, jako wewnętrznej sieci firmowej, oraz nauczenie ich korzystania z narzędzi Microsoft 365 umożliwiających budowanie i zarządzanie intranetem.

Szkolenie: Microsoft 365. Skuteczna ochrona przed utratą danych i cyberzagrożeniami

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami platformy Microsoft 365 w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa IT.

Szkolenie: Microsoft 365. Elastyczność i mobilność

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z możliwościami, jakie oferuje pakiet Microsoft 365 w zakresie pracy mobilnej i elastycznej. Uczestnicy poznają narzędzia i funkcje, które umożliwiają im pracę w dowolnym miejscu i czasie

Szkolenie: Microsoft 365 dla NGO (dla organizacji pozarządowych)

Celem szkolenia jest zapewnienie uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego wykorzystania pakietu Microsoft 365 w pracy organizacji pozarządowej.

Szukasz szkolenia dla swojego zespołu?

Poza wyżej wymienionymi organizuję również szkolenia zamknięte, dopasowane do konkretnych potrzeb.
Skontaktuj się ze mną, żeby ustalić szczegóły.