Mirosław Grodzki • Mirosław Grodzki
15366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15366,theme-bridge,bridge-core-3.0,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

„Znamy się mało, więc może ja bym powiedział parę słów o sobie, najpierw.”

Kultowy „Rejs”.

Urodziłem się w październiku

W przeciwieństwie do bohatera filmu „Rejs” urodziłem się w październiku. Znaczy w połowie października. Właściwie to w pierwszej połowie października.
Październik jak wiadomo (?) jest miesiącem oszczędzania.

 

Zapewne właśnie miesiąc urodzenia wpłynął na moje podejście do (nie)wydawania pieniędzy.

W wakacje organizuję obozy dla młodzieży

A w wakacje zawieszam na kołku swoje inne działalności i zajmuję się organizacją obozów dla dzieci i młodzieży.

 

Doświadczenia z pracy w harcerstwie wykorzystuję przy prowadzeniu Stowarzyszenia Harcerskiego „Tropiciele”, które organizuje letnie obozy zbliżone w klimacie do obozów harcerskich.

Kultowe obozy „Tropiciele”.

Kultowy „Kult”.

Piszę przez chwilę to, co mi się…

Kazik ujął to tak: „Piszę przez chwilę to, co mi się we łbie ułożyło”. Może za dosadnie, ale jest to chyba esencja tego, co bym tu chciał przekazać.
Cała moja motywacja do stworzenia tej strony jest do odsłuchania w piosence.

 

Czas jednak iść dalej. Z innego zatem powodu niż Kazik „dlatego  już kończę ten list. Październik tysiąc dziewięćset siedemdziesiąt trzy”.

MOJA ŚCIEŻKA ZAWODOWA

Moje wykształcenie to mix informatyki i finansów. W czasie studiów zacząłem pracę w korporacji. Zajmowałem się tam projektowaniem systemów informatycznych służących do dostarczania wartościowych informacji.

Po kilku latach poszedłem na swoje. I bardzo dobrze zrobiłem.
Prowadząc swoją firmę musiałem w praktyce sprawdzić to, czego nauczyłem się na studiach i doświadczyłem w korporacji.

 

Poza pracą zawodową angażuję się w pomoc organizacjom pozarządowym. Może lepiej by było powiedzieć, że oferuję im swoje umiejętności i zawodowe doświadczenia.