Przejdź do treści
Szkolenia i konsultacje z Microsoft 365 » Co to jest Microsoft 365?

Co to jest Microsoft 365?

Do czego Microsoft 365 może się przydać w Twojej firmie?

Microsoft (Office) 365 to połączenie pakietu biurowego Office i dodatkowych usług dostępnych w chmurze.
W pakiecie są narzędzia do pracy zdalnej, wbudowane zabezpieczenia i dużo miejsca na przechowywanie danych.

Praca w chmurze to bezpieczeństwo, automatyzacja, wydajność i oszczędność czasu.

Microsoft Office w chmurze

Częścią Microsoft 365 jest pakiet biurowy Office. Dzięki temu, że jest dostępny w chmurze użytkownicy mogą współpracować w czasie rzeczywistym wymieniając się dokumentami bez konieczności pracochłonnego przesyłania plików pocztą elektroniczną. Znacznie to ułatwia pracę członkom zespołów pracujących na tych samych plikach.

Komunikacja i współpraca

Dzięki Microsoft 365, pracownicy mogą komunikować się w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Teams. Możliwe jest prowadzenie wideo-konferencji, prezentacji czy szkoleń online, co pozwala na oszczędność czasu i kosztów związanych z organizacją spotkań.

Poczta elektroniczna bez spamu

Poczta elektroniczna w Microsoft 365 wykorzystuje inteligentne algorytmy filtrowania i blokowania spamu. Dzięki temu praca z pocztą elektroniczną jest bardziej przejrzysta i efektywna.

Zwiększanie produktywności

Microsoft 365 oferuje wiele narzędzi i aplikacji, które pomagają w organizacji pracy i usprawniają procesy biznesowe. Dzięki temu pracownicy mogą skupić się na ważnych zadaniach, a praca staje się bardziej efektywna.

Zbieranie, przechowywanie i udostępnianie danych

Dzięki narzędziom dostępnym w chmurze firmy mogą zbierać dane z różnych źródeł, przechowywać je w bezpieczny sposób i udostępniać swoim pracownikom, partnerom biznesowym lub klientom. Dzięki temu każdy użytkownik z uprawnieniami dostępu może uzyskać dostęp do potrzebnych mu informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.

Automatyzacja procesów biznesowych

Microsoft 365 umożliwia automatyzację wielu zadań, co pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność pracy. Dzięki aplikacjom takim jak Power Automate i Power Apps, firmy mogą tworzyć proste i skomplikowane procesy biznesowe, które wykonują się automatycznie.

Repozytorium dokumentów

Repozytorium dokumentów w Microsoft 365 to centralne miejsce, w którym użytkownicy mogą przechowywać, organizować i udostępniać swoje dokumenty. Dzięki zastosowaniu chmury możliwe jest wyszukiwanie treści, udostępnianie, wersjonowanie i współpraca w czasie rzeczywistym. Pozwala to użytkownikom szybciej i sprawniej wykonywać swoją pracę oraz zwiększa efektywność i jakość usług oferowanych przez firmę.

Intranet – wewnętrzna sieć firmowa

Intranet w Microsoft 365 to nie tylko miejsce do przechowywania i udostępniania dokumentów, ale także platforma do publikowania informacji dla całej organizacji, w tym aktualności, ważnych wydarzeń, wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i wiele więcej. Możliwość personalizacji interfejsu intranetu w Microsoft 365 pozwala firmom na dopasowanie go do swoich potrzeb.

Skuteczna ochrona przed utratą danych i cyberzagrożeniami

Microsoft 365 zapewnia zabezpieczenia danych w chmurze. Dzięki temu, firmy mogą mieć pewność, że ich dane są bezpieczne i chronione przed nieautoryzowanym dostępem i różnego rodzaju cyberzagrożeniami.

Elastyczność i mobilność

Wszystkie narzędzia i dane są dostępne w chmurze, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na świecie i z dowolnego urządzenia. Zapewnia to elastyczność i mobilność w prowadzeniu działalności biznesowej.

Microsoft 365 dla NGO (dla organizacji pozarządowych)

W dzisiejszym cyfrowym świecie organizacje pozarządowe muszą wykorzystać potencjał technologii, aby efektywniej działać i skuteczniej realizować swoje cele. Microsoft 365 dla organizacji pozarządowych stanowi wsparcie na drodze do osiągnięcia tych celów

Zapraszam do współpracy.

Konsultuję, pomagam dobrać odpowiednie narzędzia, asystuję przy wdrożeniu i szkolę pracowników.